Nasza drukarnia

Drukujemy cyfrowo i offsetowo kalendarze strażackie, kalendarze zmianowe, dyplomy, albumy, ulotki, wizytówki, banery, broszury, foldery, kolorowanki, obrazy na płótnie i inne druki.

Nasza drukarnia dysponuje najnowocześniejszymi w regionie maszynami do druku cyfrowego, w tym m. in:

– prasa cyfrową Xerox – Opatentowana technologia druku Xerox gwarantuje niespotykaną głębie kolorów i idealne przejścia tonalne. W Polsce jest tylko kilkadziesiąt tak doskonałych maszyn cyfrowych. Drukujemy na papierach o gramaturze od 60gr. do 350gr. Maksymalny format papieru 330 x 488 mm. – maszyna produkcyjna Minolta Bizhub – nowoczesna drukarka cyfrowa z finiszerem składającym ulotki, broszury

– drukarka EPSON STYLUS PRO 9900. Zastosowanie 11 oddzielnych atramentów zawierające takie barwy jak zieleń i pomarańcz pozwala na poszerzenie gamy kolorów i zapewnia gładsze przejścia tonalne oraz gradacje. Druk wysokiej jakości zdjęć na papierach foto oraz obrazów na płótnie naturalnym. Druk na papierach z roli do szerokości 110 cm

– Ploter solventowy ROLAND – reklama zewnętrzna: banery, folie OWV, duże plakaty, folie do oklejania samochodów. Wytrzymałość wydruków na warunki zewnętrzne co najmniej 2 lata. Druk na mediach z roli o szerokości do 160 cm i długości do 50 metrów.

Wykończenie wydruków: falcowanie (łamanie na 2 lub 3) dziurkowanie bindowanie Posiadamy nową maszynę do druku cyfrowego. Oferujemy najwyższą jakość wykonania.

Zlecenia realizujemy w bardzo krótkim czasie. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z naszą firmą.

Specjalizujemy się w druku kalendarzy strażackich. Kalendarze strażackie drukujemy w dowolnych nakładach od 10 do 10 000 sztuk.

Drukujemy różne rodzaje kalendarzy strażackich:
– Kalendarze strażackie jednostronne
– Kalendarze strażackie dwustronne
– Kalendarze strażackie z wyrywką
– Kalendarze strażackie spiralowane

Kalendarze strażackie wysyłamy kurierem na terenie całej Polski.

Drukarka Xerox
Druk offset