Kalendarze strażackie 2023

Przyjmujemy zamówienia na druk kalendarzy strażackich na 2023 rok!

Kalendarze strażackie to doskonała forma przedstawienia lokalnych struktur Ochotniczej Straży Pożarnej mieszkańcom. Drużyny OSP już od wieków integrowały społeczności lokalne.

Drukujemy kalendarze w rozmiarach 320x450mm lub 330x488mm
Dodatkowo kalendarze pomagają pozyskiwać niezbędne fundusze dla OSP.

Nasza drukarnia specjalizuje się w druku kalendarzy strażackich dla małych miejscowości. Nasze kalendarze są całkowicie spersonalizowane. Na kalendarzach umieszczamy zdjęcia drużyn OSP, wozów, akcji gaśniczych, z zawodów itp. Kalendarze mogą zatem prezentować strażaków z konkretnej OSP.
Dodatkowo na kalendarzach umieszczamy dane kontaktowe Jednostki, Facebooka oraz informację o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz lokalnej Straży.
Każdy bowiem może potrzebować pomocy w razie pożaru lub wypadkuStare motto strażaków brzmi przecież: „Bogu na chwałę, bliźniemu na ratunek”.

Specjalizujemy się w niskich nakładach – drukujemy już od 10 sztuk!
W naszej drukarni wydrukujesz doskonałej jakości kalendarze strażackie .

Mamy najlepszą ofertę w Polsce na kalendarze strażackie jednostronne, dwustronne i z wyrywką.

Obecnie bardzo popularne są kalendarze z wyrywką oraz z rewersem „Zasady udzielania pierwszej pomocy”.

Posiadamy bardzo nowoczesne maszyny drukarskie. Kalendarze strażackie drukujemy prasą cyfrową Xerox Versant. To obecnie najlepsza maszyna cyfrowa firmy Xerox dla małych i średnich nakładów. Opatentowana przez Xerox’a technologia druku bezpośredniego gwarantuje żywe intensywne kolory i płynne przejścia tonalne. Maszyna drukuje w rozdzielczości do 2400DPI. To prawie 4 razy lepsza rozdzielczość, niż u konkurencji.

Kalendarze są całkowicie spersonalizowane. Nie korzystamy z szablonów. Każdy projekt kalendarza strażackiego jest przygotowany indywidualnie. Na kalendarzach umieszczamy zdjęcia, herby gmin, loga sponsorów itp. W kalendarium możemy zaznaczyć daty ważne dla Jednostki OSP.

Drukujemy różne rodzaje kalendarzy strażackich (kliknij link aby poznać ceny kalendarzy):
– Kalendarze strażackie jednostronne
– Kalendarze strażackie dwustronne
– Kalendarze strażackie z wyrywką
– Kalendarze strażackie spiralowane

Dla każdej jednostki przygotowujemy indywidualny projekt kalendarza strażackiego. Na kalendarzu możemy umieścić:
– nazwę jednostki,
– numery alarmowe,
– życzenia noworoczne,
– zdjęcia wybrane przez daną jednostkę: zdjęcia z ważnych uroczystości, strażaków w akcji, zdjęcia wyposażenia i wozów
– zdjęcia z turniejów pożarniczych, sportowych
– herb i znaki jednostki, herb miasta,
– numer KRS i prośba o przekazanie 1% podatku, nazwę jednostki OSP,
– logotypy, wizytówki lub nazwy sponsorów,
– reklamy sponsorów (wykonanie spersonalizowanej reklamy sponsora – dopłata od 10 do 20 zł)
– dane kontaktowe, adres strony internetowej lub Facebooka. Kalendarz jest projektowany indywidualnie. W przypadku, gdy OSP ma dużą ilość sponsorów możemy dostosować wielkość wyrywki w kalendarzu.

DLACZEGO MY?

– Najniższe ceny w Polsce! Posiadamy bardzo wydajne maszyny cyfrowe – drukujemy bezpośrednio z komputera nawet 100 kalendarzy strażackich na minutę! – SUPER JAKOŚĆ! Druk w rozdzielczości do 2400 DPI.
– Kalendarze strażackie na 2023 r. drukujemy na grubym, sztywnym papierze 300g
– Przygotowujemy bezpłatnie projekty graficzny kalendarza dla każdego OSP. Na projekcie umieszczamy dostarczone zdjęcia, reklamy sponsorów, teksty. Na kalendarium możemy zaznaczyć wydarzenia ważne dla Jednostki.
– Posiadamy duże doświadczenie w przygotowywaniu kalendarzy strażackich. Kalendarze drukujemy już od 5 lat. W 2020 roku zaufało nam ponad 250 jednostek z całej Polski!
– Specjalizujemy się w druku kalendarzy strażackich. Kalendarze strażackie drukujemy w dowolnych nakładach od 10 do 10 000 sztuk.

Kalendarz strażacki